• un000
  • un1
  • un2
  • un3
  • un4

رویدادها و مناسبتها

موفقیتی دیگر برای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد

موفقیتی دیگر برای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد
شعر مرتضی حسینی اسفاد شاعر و دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد در فراخوان ادبی پیامبر رحمت (ص) رتبه برتر را از آن خود کرد.
مرتضی حسینی اسفاد این شاعر خوش ذوق، توانمند و دانشجوی واحد گناباد گفت: در فراخوان ادبی پیامبر رحمت (ص) که در دانشگاه دولتی بیرجند برگزار شد از بین 205 اثر رسیده از کلیه مراکز آموزش عالی استان خراسان جنوبی به دبیرخانه همایش، شعر وی توانست رتبه برتر را به خود اختصاص دهد.
این دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد همچنین در اولین همایش مولفین شهرستان قاینات که در محل سالن همایش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و با حضور استاندار خراسان رضوی برگزار می شد به عنوان مولف و شاعر برتر مورد تقدیر و تجلیل استاندار قرار گرفت.
مرتضی حسینی اسفاد که با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد سخن می گفت ضمن گرامیداشت وحدت حوزه و دانشگاه به فرموده مقام معظم رهبری اشاره کرد که: وحدت حوزه و دانشگاه یکی از اساسی ترین و ماندگارترین آثار و اقدامات انقلاب اسلامی است و افزود: به مناسبت وحدت حوزه و دانشگاه شعری سروده است که آن را تقدیم دانشگاه آزاد اسلامی گناباد می کند

شعر مرتضی حسینی اسفاد به شرح ذیل است.
وحدت حوزه و دانشگاه
گفتند، که روز  و هفته وحدت شد/ دانشگه و حوزه موجب عزت شد
ای شاد روان آن مفتح استاد/ از ما به روان پاک او رحمت شد
باید که کنار هم به آن قله رسیم/ این ظرفیتی که مایه ی قدرت شد
در حوزه، مباحثه پسندیده بود/ ای کاش که بین سایرین عادت شد
عمری است علیه هم قلم فرسودیم/ از همدلی و توان ما غفلت شد
مرتضی حسینی اسفاد دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق و خانواده دانشگاه آزاد اسلامی گناباد شاعر، نویسنده و ویراتسار می باشد که مولف بیش از 20 کتاب می باشد و ویراستار 300 اثر از دیگر مولفین و نویسندگان و ممیزی بیش از 1000 عنوان کتاب را عهده دار بوده است.
وی که در سال 1387 دبیر نمونه کشوری هم شده است اهل و ساکن شهرستان قاینات در استان خراسان رضوی می باشد که توفیق زیارت مقام معظم رهبری را هم دارد.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker