• un000
  • un1
  • un2
  • un3
  • un4

رویدادها و مناسبتها

ابراز همدردی دانشجویان دانشگاه با زلزله زدگان غرب کشور

ابراز همدردی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با زلزله زدگان غرب کشور

دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی گناباد که در برپایی اردوهای جهادی و خدمت به مردم نقاط محروم در بین مراکز آموزش عالی شهرستان پشقدم و پیشگام می باشند در پی حادثه تلخ زلزله غرب کشور که منجر به جان باختن، مجروح، مصدوم و بی سرپناه شدن جمع زیادی از هموطنان شد و موجی از تالم، تاثر و اندوه در سرتاسر کشور را رقم زد. اینبار دانشجویان انجمن مددکاری در اقدامی خود جوش و داوطلبانه و هم دوش و در کنار مردم مهرورز ایران اسلامی به صحنه آمدند تا با هموطنان خود ابراز همدردی کرده باشند و بگویند شما تنها نیستید.
دانشجویان انجمن مددکاری با برپایی پایگاه در دو دانشکده فنی و مهندسی و پرستاری و مامایی به فراخور توانمندی خود نسبت به جمع آوری کمک های خویش به هموطنان زلزله زده غرب کشور اقدام کردند.

دکتر رضا عباسپور معاون دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد ضمن تسلیت این مصیبت به بازماندگان حادثه تلخ و ناگوار زلزله غرب کشور و ابراز همدردی با آنان، تلاش و همت دانشجویان را مورد تقدیر و قدردانی قرار داد و با بیان اینکه این حادثه می توانست برای هر یک از ما نیز پیش آید افزود: همه ما و مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی گناباد با اندوه و غم هموطنان عزیز زلزله زده شریک هستیم و امیدواریم خداوند بزرگ و سبحان صبر و تحمل به آسیب دیدگان و بازماندگان عطا بفرماید.
عباسپور کمک های دانشجویان این واحد دانشگاهی را به زلزله زدگان پتو، زیرانداز، لباس، چادر، انواع کنسروجات، پلاستیک، و.. عنوان کرد و افزود: این کمک ها بزودی به منطقه زلزله زده ارسال خواهد شد.
در حرکتی دیگر و در راستای کمک به آسیب دیدگان و مصدومان زلزله غرب کشور، تعدادی از کارکنان زن واحد گناباد در اقدامی خداپسندانه با حضور در پایگاه انتقال خون شهرستان، نسبت به اهدای خون خود به آسیب دیدگان و مصدومان این زلزله اقدام نمودند.

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker