• un000
  • un1
  • un2
  • un3
  • un4

رویدادها و مناسبتها

همزمان با سال تحصیلی هر دانش آموز یک مهارت، آموزشگاه متوسطه تازه تاسیس سما دانش آموز می پذیرد.

روح اله امیری دلوئی معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما گناباد با بیان اینکه آموزشگاه متوسطه دوره اول دخترانه سما واحد گناباد راه اندازی گردید. گفت: با تاسیس این آموزشگاه از سال تحصیلی جدید دانش اموزان در این مرکز مشغول به تحصیل خواهند شد.
امیری که در مراسم معارفه مدیر آموزشگاه متوسطه دوره اول دخترانه سما سخن می گفت. با بیان اینکه آموزشگاه متوسطه سما در سه پایه تحصیلی ( هفتم، هشتم و نهم ) دانش آموز خواهد داشت افزود: دبیرانی که برای دوره اول متوسطه تعیین و انتخاب شده اند از بهترین و مجربترین دبیران آموزش و پرورش شهرستان می باشند
روح اله امیری راه اندازی آموزشگاه متوسطه دوره اول سما را مرهون تلاش کلیه همکاران خود در حوزه سما دانست و تعیین فرح ثنائی را به عنوان مدیر آموزشگاه متوسطه، به دلیل سابقه درخشان و توانمندی وی در طول مدت 15 سال همکاری وی با حوزه سما دانست.

معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما گناباد به دیگر حوزه های زیر مجموعه سما واحد از جمله آموزشکده فنی، مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه و پیش دبستانی سما نیز اشاره کرد و به پتانسیل ها و امکانات حوزه سما پرداخت و بیان داشت: با توجه به وجود مدیران و دبیران مجرب، فضاهای آموزشی بسیار مناسب و دیگر پتانسیل هایی که حوزه سما در اختیار دارد و از طرفی با توجه به اینکه حوزه سما می تواند از امکانات آزمایشگاهی، کارگاهی و فضاهای ورزشی و... دانشگاه آزاد اسلامی گناباد نیز استفاده نماید. به جرات می توان گفت مدارس و در مجموع حوزه سما گناباد یکی از کارآمدترین و توانمندترین مجموعه های آموزشی در سطح شهرستان و منطقه می باشد.
امیری در ادامه به قبولی دانش آموزان سما در مدارس تیزهوشان و نمونه اشاره کرد و گفت: بیشترین درصد قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه مربوط به مدارس سما گناباد می باشد وی همچنین از افتخاراتی که دبیران و دانش آموزان سما در سطح شهرستان و استان بدست آورده اند هم گفت و افزود: همه این ها و بیش از این ها خود گواه و موید توانمندی و کارآمدی مدارس سما می باشد
وی به برنامه های آتی حوزه سما هم پرداخت و افزود: با توجه به تاکیدی که سازمان سما به توسعه مدارس به لحاظ کیفی دارد و از طرفی شعار سال تحصیلی 97-96 سما، "هر دانش آموز یک مهارت" می باشد حوزه سما واحد گناباد در سال تحصیلی جدید در این راستا و در جهت اثر بخشی بیشتر به فعالیت های فوق برنامه  گام برخواهد داشت.
ارتقای کیفی بیشتر مدارس و حرکت فعالیت ها حول سه محور آموزشی، فرهنگی و پزوهشی از دیگر برنامه ها و فعالیت های آینده حوزه سما بود که امیری به آن پرداخت.  
امیری از تعامل خوب بین حوزه سما و آموزش و پرورش شهرستان هم گفت و خاطر نشان داشت: با توجه به تاسیس آموزشگاه متوسطه دوره اول دخترانه سما، این تعامل سازنده، همفکری و هم اندیشی با آموزش و پرورش بیش از پیش خواهد شد.
روح اله امیری دلوئی حمایت های دکتر حسن زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گناباد از حوزه سما را نیز مورد قدردانی و در خور تحسین دانست.
در ادامه فرح ثنائی که تا پیش از این مدیریت  دبستان دخترانه سما را در کارنامه خود دارد و اکنون به عنوان مدیر آموزشگاه متوسطه دوره اول تعیین شده است در سخنانی گفت: من هرچند که آموزش و پرورشی هستم اما خود را در وهله نخست یک سمایی می دانم چرا که 15 سال است با حوزه سما گناباد همکاری دارم و این را برای خود یک افتخار می دانم و به آن می بالم.
وی سپس به افتخاراتی که در سال های اخیر دبستان دخترانه سما به آن دست یافته است پرداخت و همه این افتخارات را ماحصل تلاش همکاران خود دانست
ثنائی اضافه کرد: درست است که بیشترین درصد قبولی در مدارس تیز هوشان و نمونه متعلق به دانش آموزان سما می باشد اما این تنها هدف ما نیست بلکه هدف پرورش خلاقیت، تربیت در دو بعد آموزشی و فرهنگی می باشد
در این مراسم که روحانی معاون دانشجوئی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گناباد به همراه تعدادی از کارکنان و دبیران سما حضور داشتند. نیکوفر به عنوان مدیر دبستان دخترانه سما معرفی و از زحمات ثنائی تقدیر بعمل آمد.
آموزشگاه متوسطه دوره اول دخترانه سما در ساختمان ملکی سما واقع در خیابان رسالت - انتهای رسالت 5 واقع شده است
ضمنا شماره تلفن های 57255736 و 57257634 این مرکز آماده پاسخگویی به خانواده ها و همشهریان عزیز گنابادی می باشد

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker